Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град Пловдив, Младежки Хълм
400 €
782.33 лв.

(12.9 €, 25.23 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:08 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 74 пъти.
Площ:
31 m2
Етаж:
6-ти от 6

Описание на имота:

оферта 8264
Роял имоти отдава под наем уютен едностаен апартамент в района на Младежки Хълм, гр. Пловдив.
Основни характеристики на имота:
- Вид имот:1-стаен апартамент
- Локация:гр. Пловдив, кв. Младежки Хълм
- Обща площ:30.97 кв.м
- Брой стаи:1
- Брой бани с тоалетни:1
-Тераса:1
-Асансьор: да

Предимства на имота:
- Функционално разпределение на площта
- Отлична локация в близост до централната градска част
- Удобен достъп до спирки на градски транспорт, магазини, заведения и учебни заведения
- Подходящ за студенти в МУ
- Лесен за поддръжка и практичен за ежедневно обитаване, обзаведен и оборудван с всичко необходимо

За квартала:
- Младежки Хълм е един от най-зелените и предпочитани райони в Пловдив, известен със спокойната си атмосфера и близостта до природата.
- Кварталът предлага отлична инфраструктура, бърз достъп до центъра и удобства, които правят ежедневието комфортно и приятно.

Ако търсите малък, добре позициониран имот в престижен район на Пловдив, този апартамент е отличен избор!
Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед!
Особености
Обзаведен
За контакт:
0879944348
Агенция:
РОЯЛ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0879944348
РОЯЛ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
royallbg.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Коматевско шосе 84
http://www.royall.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град Пловдив, Младежки Хълм
Обява: 2b177737450963776

400 €
782.33 лв.
История на цената