Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
91 900 €
179 740.78 лв.

(1 767 €, 3 455.95 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:34 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1218 пъти.
Площ:
52 m2
Етаж:
1-ви от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

оферта 8218
Роял имоти продава функционален и уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Пловдив кв. Смирненски.
Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Със своята практична площ и добро разпределение, жилището предлага комфортна градска среда и удобство за съвременния начин на живот.
Основни характеристики на имота:
- Тип имот:2-стаен апартамент
- Локация:Пловдив, кв. Смирненски
- Обща площ:52.50 кв.м
- Строителство: тухла
- Брой стаи: 2
- Брой спални: 1
- Брой бани с тоалетни:1
Предимства на имота:
- Компактно и удобно жилище с функционално разпределение
- Подходящо за сам човек, двойка или младо семейство
- Отлична възможност за инвестиция в търсен район
- Имот с добър потенциал за обзавеждане по Ваш вкус
- Намира се в район с бърз достъп до централната част на града
-На метри от Гребна база
За квартала:
Кв. Смирненски е един от най-зелените и предпочитани квартали в Пловдив, известен с отличната си инфраструктура, спокойна атмосфера и удобни транспортни връзки.
В района ще откриете магазини,пазар, училища, детски градини, паркове, лечебни заведения и всичко необходимо за комфортен и уреден начин на живот.
Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед!
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0879944348
Агенция:
РОЯЛ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0879944348
РОЯЛ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време